Reservedele til buskrydder

Hej... 😀

Er der nogle herinde, der ved hvor man kan købe reservedele til en Garden buskrydder?

Snortrækket til start er gået i stykker... 😣

5 svar
 Følg trüden
Annonce
Annonce
Annonce

prøv   lytek.dk

Det er prøvet... uden held... 🤨

Er en  Garden buskrydder, ikke fra Jenogfix? sĂĽ er det jo nok der du skal spørge, selv om de jo nok ikke har den bedste service.

Mange af de Kina maskiner ligner jo hinanden, mĂĽske Texas har en reservedel der passer, de har rigtig mange reservedele til de smĂĽ billige maskiner.

eks kunne denne her mĂĽske passe ???????

https://www.texas.dk/reservedele/produkter/?partno=423151



Vi prøver igen, i morgen --

Den er fra Jem og Fix... Den har været sendt ind og blevet repareret én gang for det samme. Den har max kørt 3 timer siden, og tænker det ikke kan betale sig at gøre det igen, hvis det ikke er bedre end det... 🤔

Ved enhver velassorteret forhandler af havemaskiner og motorsave kan du købe snoren i metermül til rekylstarteren. Det er bare at skifte den ud men svÌrt at knytte kunderne/knobene sü de holder. Müske den gamle snor kan genanvendes ?


Mvh. Leif.

Onliner:
"DiskutĂŠr ikke med en idiot. Vedkommende vil gøre alt for og trĂŚkke dig ned pĂĽ sit eget sølle niveau, for derefter at slĂĽ dig med sin enorme erfaring i kaos.
 Følg trüden
Vil du vĂŚre med? Log ind for at svare.

Tilmeld dig og fĂĽ fordele



Deltag i forummet, stil spørgsmül og svar andre

FavoritmarkĂŠr spĂŚndende indlĂŚg

FĂŚrre reklamer, nĂĽr du er logget ind
...og meget mere



Tilmeld dig gratis